Medewerkers

Sardes bestaat uit een groep enthousiaste professionals die vanuit verschillende disciplines en achtergronden willen bijdragen aan verbetering van onderwijs, opvang en zorg. In onze multidisciplinaire aanpak werken onderwijskundigen, psychologen, taalwetenschappers en sociologen samen. Dat doen wij naargelang uw vraag om advies, coaching, projectmanagement, training of onderzoek. Wij zijn overtuigd van het belang van samenwerken. Dat doen we niet alleen vanuit onze multidisciplinaire aanpak, maar ook door samen te werken met andere organisaties. We hebben in de loop der jaren een groot netwerk opgebouwd met partners uit beleid en praktijk.

Herman van Holt
MEM Hermann van Holt
Directeur
h.van.holt@sardes.nl
+31619231656
Bekijk profiel
Sandra Beekhoven
Dr Sandra Beekhoven
Senior onderzoeker / adviseur
s.beekhoven@sardes.nl
+31619917128
Bekijk profiel
Harriët van den Berg
Harriët van den Berg
Secretariaat
secretariaat@sardes.nl
Bekijk profiel
Kees Broekhof
Drs Kees Broekhof
Senior adviseur / trainer
k.broekhof@sardes.nl
+31614968090
Bekijk profiel
Hans Christiaanse
Hans Christiaanse
Senior adviseur
h.christiaanse@sardes.nl
+31612743316
Bekijk profiel
Ellen Donkers
Ellen Donkers MSc
Onderzoeker / adviseur
e.donkers@sardes.nl
Bekijk profiel
Hester Heerdink
Drs Hester Heerdink
Adviseur
h.heerdink@sardes.nl
+31645760268
Bekijk profiel
Rianne Heijmans
Rianne Heijmans
Office manager
r.heijmans@sardes.nl
+31658853056
Bekijk profiel
Anne Hoogenboom
Anne Hoogenboom MSc
Adviseur
a.hoogenboom@sardes.nl
+31683046310
Bekijk profiel
Karin Hoogeveen
Dr Karin Hoogeveen
Senior adviseur / onderzoeker
k.hoogeveen@sardes.nl
+31644669047
Bekijk profiel
IJsbrand Jepma
Dr IJsbrand Jepma
Senior onderzoeker / adviseur
ij.jepma@sardes.nl
+31619937786
Bekijk profiel
Dr Joke Kruiter
Dr Joke Kruiter
Senior onderzoeker/adviseur
j.kruiter@sardes.nl
+31619734876
Bekijk profiel
Jennifer Lohman
Jennifer Lohman MSc
Adviseur / onderzoeker
j.lohman@sardes.nl
+31630167079
Bekijk profiel
Marcel Mans
Marcel Mans
Financieel medewerker
m.mans@sardes.nl
Bekijk profiel
Paulien Muller
Dr Paulien Muller
Senior onderzoeker / adviseur
p.muller@sardes.nl
+31648126288
Bekijk profiel
Patricia Bansie-Oosterman
Patricia Bansie-Oosterman
Facilitair medewerker
P.Oosterman@sardes.nl
Bekijk profiel
Sanne Spiero
Sanne Spiero MPhil
Adviseur / onderzoeker
s.spiero@sardes.nl
+31630150968
Bekijk profiel
Frank Studulski
Drs Frank Studulski
Senior adviseur / procesbegeleider
f.studulski@sardes.nl
Bekijk profiel
Jos Tollenaar
Jos Tollenaar
Coördinator financiën
j.tollenaar@sardes.nl
Bekijk profiel
Karin Vaessen
Drs Karin Vaessen
Senior adviseur / procesbegeleider
k.vaessen@sardes.nl
+31619943759
Bekijk profiel
Karin vander Heyden
Dr Karin Vander Heyden
Onderzoeker / adviseur
k.vanderheyden@sardes.nl
Bekijk profiel
Heleen Versteegen
Drs Heleen Versteegen
Senior adviseur / trainer
h.versteegen@sardes.nl
+31619482743
Bekijk profiel
Fiona van Wierst
Fiona van Wierst
Facilitair medewerker
f.van.wierst@sardes.nl
Bekijk profiel
Lotte ten Berge
Lotte ten Berge
Communicatiemedewerker
l.ten.berge@sardes.nl
+31650814038
Bekijk profiel
Alles is gezondheid
Alles is Gezondheid
Programmabureau
info@allesisgezondheid.nl
Bekijk profiel
Erkende kwaliteit bij Sardes